NodeStream newspaper (7.x-2.0-beta2) - en to cs translation catalogue (24 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Content
cs: Obsah

en: Read more
cs: Číst dál

en: more
cs: více

en: Article
cs: Článek

en: All
cs: Vše

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Width
cs: Šířka

en: Media
cs: Média

en: Desc
cs: Sestupně

en: Advertisement
cs: Inzerce

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Topics
cs: Témata

en: Topic
cs: Téma

en: Style
cs: Styl

en: Products
cs: Produkty

en: Translations
cs: Překlady

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
