NodeStream newspaper (7.x-2.0-beta2) - en to cy translation catalogue (20 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Content
cy: Cynnwys

en: Read more
cy: Darllen mwy

en: more
cy: mwy

en: Reset
cy: Ailosod

en: Region
cy: Rhanbarth

en: All
cy: I gyd

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi

en: Width
cy: Lled

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Topics
cy: Testunau

en: Topic
cy: Testun

en: Style
cy: Arddull

en: Products
cy: Nwyddau

en: Translations
cy: Cyfieithiadau

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen
