NodeStream newspaper (7.x-2.0-beta2) - en to et translation catalogue (26 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Read more
et: Loe edasi

en: more
et: veel

en: Article
et: Artikkel

en: Reset
et: Tühista

en: Region
et: Regioon

en: All
et: Kõik

en: Published
et: Avaldatud

en: Width
et: Laius

en: Media
et: Meedia

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Topics
et: Teemasid

en: Topic
et: Teema

en: Style
et: Stiil

en: Products
et: Tooted

en: Translations
et: Tõlked

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Content pane
et: Sisupaneel

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
