NodeStream newspaper (7.x-2.0-beta2) - en to id translation catalogue (21 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Content
id: Konten

en: Read more
id: Selengkapnya

en: more
id: selengkapnya

en: Article
id: Artikel

en: Region
id: Wilayah

en: All
id: Semua

en: Published
id: Dipublikasikan

en: Width
id: Lebar

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Topics
id: Topik-topik

en: Topic
id: Topik

en: Style
id: Gaya

en: Products
id: Produk

en: Translations
id: Terjemahan

en: Apply
id: Terapkan

en: Offset
id: Letak

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: Asc
id: Urutan turun
