NodeStream newspaper (7.x-2.0-beta2) - en to mr translation catalogue (15 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Content
mr: साहित्य

en: Read more
mr: अधिक वाचा

en: more
mr: आणखी

en: Article
mr: लेख

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Region
mr: क्षेत्र

en: All
mr: सर्व

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Width
mr: लांबी

en: Advertisement
mr: जाहिरात

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Topics
mr: विषय

en: Topic
mr: विषय
