NodeStream newspaper (7.x-2.0-beta2) - en to nn translation catalogue (15 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: Read more
nn: Les meir

en: more
nn: meir

en: Article
nn: Artikkel

en: Reset
nn: Sett til standard

en: All
nn: Alle

en: Published
nn: Publisert

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Topics
nn: Emner

en: Topic
nn: Emne

en: Products
nn: Varer

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
