NodeStream newspaper (7.x-2.0-beta2) - en to ro translation catalogue (25 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Content
ro: Conținut

en: Read more
ro: Citiţi mai departe

en: more
ro: mai multe

en: Article
ro: Articol

en: Reset
ro: Resetează

en: Region
ro: Regiune

en: All
ro: Toate

en: Published
ro: Publicat

en: Width
ro: Lățime

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Topics
ro: Subiecte

en: Topic
ro: Subiect

en: Style
ro: Stil

en: Products
ro: Produse

en: Translations
ro: Traduceri

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Content pane
ro: Panou conținut

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
