NodeStream newspaper (7.x-2.0-beta2) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: more
sr: још

en: Article
sr: Чланак

en: Region
sr: Регион

en: Sort by
sr: Сортирај по
