NodeStream newspaper (7.x-2.0-beta2) - en to ta translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Read more
ta: மேலும் படி

en: more
ta: மேலும்

en: Article
ta: கட்டுரை

en: Reset
ta: மீளமை

en: Region
ta: பகுதி

en: All
ta: எல்லா

en: Published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: Width
ta: அகலம்

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Topics
ta: தலைப்புகள்

en: Topic
ta: தலைப்பு

en: Style
ta: பாணி

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
