NodeStream newspaper (7.x-2.0-beta3) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Content
am: ይዞታ

en: more
am: ተጨማሪ

en: Region
am: ክልል

en: Published
am: የታተመ

en: Sort by
am: ደርድር
