NodeStream newspaper (7.x-2.0-beta3) - en to eo translation catalogue (18 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Read more
eo: Legu pli

en: more
eo: pli

en: Article
eo: Artikolo

en: Reset
eo: Restarigu

en: Region
eo: Regiono

en: All
eo: Ĉiuj

en: Published
eo: Publikigita

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Topics
eo: Temoj

en: Topic
eo: Temo

en: Translations
eo: Tradukoj

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
