NodeStream newspaper (7.x-2.0-beta3) - en to fi translation catalogue (24 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Content
fi: Sisältö

en: Read more
fi: Lue lisää

en: more
fi: lisää

en: Article
fi: Artikkeli

en: Reset
fi: Palauta

en: Region
fi: Alue

en: All
fi: Kaikki

en: Published
fi: Julkaistu

en: Width
fi: Leveys

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Topics
fi: Aiheet

en: Topic
fi: Aihe

en: Style
fi: Tyyli

en: Products
fi: Tuotteet

en: Translations
fi: Käännökset

en: Apply
fi: Käytä

en: Headline
fi: Otsikko

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: View panes
fi: Näkymäpaneelit

en: Content pane
fi: Sisältöpaneeli

en: Master
fi: Isäntä
