NodeStream newspaper (7.x-2.0-beta3) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Read more
jv: Candhaké

en: more
jv: pepaké

en: Article
jv: Artikel

en: Reset
jv: Baléknā

en: All
jv: Kabèh

en: Published
jv: Dipacak

en: Width
jv: Ambané

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Topics
jv: Topik-topik

en: Topic
jv: Topik

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
