NodeStream newspaper (7.x-2.0-beta3) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Read more
kk: Ары-қарай оқу

en: Article
kk: Мақала

en: Reset
kk: Ысыру

en: Region
kk: Аумақ

en: All
kk: Барлық

en: Published
kk: Жарияланған

en: Topics
kk: Тақырыпшалар

en: Topic
kk: Тақырыпша
