NodeStream newspaper (7.x-2.0-beta3) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Read more
ml: കൂടുതൽ വായിക്കുക

en: more
ml: കൂടുതൽ

en: Article
ml: ലേഖനം

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Region
ml: പ്രദേശം

en: Published
ml: പ്രസിദ്ധീകരിച്ചവ
