NodeStream newspaper (7.x-2.0-beta3) - en to fa translation catalogue (22 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عمل ها

en: Content
fa: محتوا

en: more
fa: بیشتر

en: Article
fa: مقاله

en: Reset
fa: اعاده

en: Region
fa: ناحیه

en: All
fa: همه

en: Published
fa: منتشر شده

en: Width
fa: عرض

en: Media
fa: رسانه

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Topics
fa: موضوعات

en: Topic
fa: موضوع

en: Style
fa: اصلوب

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: Items per page
fa: عنصر‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
