NodeStream newspaper (7.x-2.0-beta3) - en to ru translation catalogue (30 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Content
ru: Содержимое

en: Read more
ru: Подробнее

en: more
ru: ещё

en: Article
ru: Статья

en: Reset
ru: Сбросить

en: Region
ru: Область

en: All
ru: Все

en: Published
ru: Опубликовано

en: Width
ru: Ширина

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Desc
ru: По убыванию

en: Advertisement
ru: Реклама

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Topics
ru: Темы

en: Topic
ru: Тема форума

en: Style
ru: Стиль

en: Products
ru: Товары

en: Translations
ru: Переводы

en: Apply
ru: Применить

en: Offset
ru: Пропустить

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: View panes
ru: Представления-Фрагменты

en: Content pane
ru: Фрагмент панели

en: article
ru: статья

en: Kicker
ru: Подпись

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной
