NodeStream newspaper (7.x-2.0-beta3) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Read more
sl: Preberite več

en: more
sl: več

en: Article
sl: Članek

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Region
sl: Regija

en: All
sl: Vsi

en: Published
sl: Objavljeno

en: Width
sl: Širina

en: Topics
sl: Tematike

en: Topic
sl: Tematika
