NodeStream newspaper (7.x-2.0-beta3) - en to uk translation catalogue (29 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Content
uk: Вміст

en: Read more
uk: Читати далі

en: more
uk: ще

en: Article
uk: Стаття

en: Reset
uk: Скинути

en: Region
uk: Область

en: All
uk: Все

en: Published
uk: Опубліковано

en: Width
uk: Ширина

en: Media
uk: Медіа

en: Desc
uk: Спад

en: Advertisement
uk: Оголошення

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Topics
uk: Теми

en: Topic
uk: Тема

en: Style
uk: Стиль

en: Products
uk: Товари

en: Translations
uk: Переклади

en: Apply
uk: Застосувати

en: Offset
uk: Зміщення

en: Headline
uk: Заголовок

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: View panes
uk: Фрагменти панелі видів

en: Content pane
uk: Фрагмент вмісту

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне
