NodeStream newspaper (7.x-2.0-beta1) - en to az translation catalogue (20 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Read more
az: Ətraflı

en: more
az: daha çox

en: Article
az: Məqalə

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Parent
az: Valideyn

en: All
az: Hammısı

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Width
az: Eni

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Topics
az: Mövzular

en: Topic
az: Mövzu

en: Style
az: Stil

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
