NodeStream newspaper (7.x-2.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (22 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Read more
lt: Skaityti daugiau

en: more
lt: daugiau

en: Article
lt: Straipsnis

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Region
lt: Sritis

en: All
lt: Visi

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Width
lt: Plotis

en: Advertisement
lt: Reklama

en: Order
lt: Tvarka

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Topics
lt: Temos

en: Topic
lt: Tema

en: Style
lt: Stilius

en: Products
lt: Prekės

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
