NodeStream newspaper (7.x-2.0-beta3) - en to oc translation catalogue (22 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Content
oc: Contengut

en: Read more
oc: Legir la seguida

en: more
oc: mai

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: All
oc: Tot

en: Published
oc: Publicat

en: Width
oc: Largor

en: Media
oc: Mèdia

en: Sort by
oc: Triar per

en: Topics
oc: Subjèctes

en: Topic
oc: Subjècte

en: Style
oc: Estil

en: Translations
oc: Traduccions

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: View panes
oc: Volets de vista

en: Content pane
oc: Volet de contengut

en: Master
oc: Maître
