NodeStream newspaper (7.x-2.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (26 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Content
sv: Innehåll

en: Read more
sv: Läs mer

en: more
sv: mer

en: Article
sv: Artikel

en: Reset
sv: Återställ

en: Parent
sv: Ovanliggande

en: All
sv: Alla

en: Published
sv: Publicerad

en: Width
sv: Bredd

en: Desc
sv: Fallande

en: Order
sv: Ordning

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Topics
sv: Ämnen

en: Topic
sv: Ämne

en: Style
sv: Stil

en: Products
sv: Varor

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: Headline
sv: Rubrik

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Content pane
sv: Innehållspanel

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud
