NodeStream newspaper (7.x-2.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Content
ur: متن

en: Read more
ur: مزید پڑھیے۔

en: more
ur: مزید

en: Article
ur: مضمون

en: Region
ur: علاقہ

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی
