NodeStream RSS (7.x-2.0-alpha1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Body
am: አካል

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Author
am: ደራሲ

en: more
am: ተጨማሪ

en: Sort by
am: ደርድር
