NodeStream RSS (7.x-2.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Author
ast: Autor

en: Read more
ast: Lleer más

en: more
ast: más

en: Article
ast: Artículu

en: Reset
ast: Reafitar

en: All
ast: Too

en: Order
ast: Orde

en: Topic
ast: Asuntu
