NodeStream RSS (7.x-2.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (22 entries)

en: Body
fr: Corps

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Author
fr: Auteur

en: Read more
fr: Lire la suite

en: more
fr: plus

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: All
fr: Tout

en: Order
fr: Ordre

en: Sort by
fr: Trier par

en: Topic
fr: Sujet

en: Products
fr: Produits

en: RSS Feed
fr: Flux RSS

en: Apply
fr: Appliquer

en: Offset
fr: Décalage

en: Headline
fr: Titre principal

en: Post date
fr: Date de publication

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: View panes
fr: Volets de vue

en: Content pane
fr: Volet de contenu

en: Master
fr: Principal
