NodeStream RSS (7.x-2.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Author
ka: ავტორი

en: Read more
ka: დაწვრილებით

en: more
ka: მეტი

en: Article
ka: სტატია

en: All
ka: ყველა

en: Desc
ka: აღწერა

en: - All -
ka: - ყველა -
