NodeStream RSS (7.x-2.0-alpha1) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Body
km: តួ

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Read more
km: អាន​បន្ថែម

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: Article
km: អត្ថបទ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: All
km: ទាំងអស់

en: Order
km: លំដាប់

en: Topic
km: ប្រធានបទ
