NodeStream RSS (7.x-2.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Author
mr: लेखक

en: Read more
mr: अधिक वाचा

en: more
mr: आणखी

en: Article
mr: लेख

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: All
mr: सर्व

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Topic
mr: विषय
