NodeStream RSS (7.x-2.0-alpha2) - en to af translation catalogue (15 entries)

en: Body
af: Teks

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Author
af: Outeur

en: Read more
af: Lees meer

en: more
af: meer

en: Article
af: Artikel

en: Reset
af: Herstel

en: All
af: Alle

en: Order
af: Bestelling

en: Topic
af: Onderwerp

en: Products
af: Produkte

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
