NodeStream RSS (7.x-2.0-alpha2) - en to he translation catalogue (23 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Author
he: מחבר/ת

en: Read more
he: קראו עוד

en: more
he: עוד

en: Article
he: כתבה

en: Reset
he: איתחול

en: All
he: הכל

en: Desc
he: יורד

en: Order
he: סידור

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Topic
he: נושא

en: Products
he: מוצרים

en: RSS Feed
he: הזנת RSS

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Post date
he: תאריך פירסום

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: article
he: מאמר

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
