NodeStream RSS (7.x-2.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Author
ku: نووسەر

en: Read more
ku: زیاتر بخوێنه‌وه‌

en: more
ku: زیاتر

en: Article
ku: وتار

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: All
ku: هەموو

en: Order
ku: ڕیز

en: Topic
ku: بابەت
