NodeStream RSS (7.x-2.0-alpha2) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Body
os: Мидис

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Author
os: Автор

en: Article
os: Уац

en: Reset
os: Раздæрау
