NodeStream RSS (7.x-2.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (26 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Author
ru: Автор

en: Read more
ru: Подробнее

en: more
ru: ещё

en: Article
ru: Статья

en: Reset
ru: Сбросить

en: All
ru: Все

en: Desc
ru: По убыванию

en: Order
ru: Порядок

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Topic
ru: Тема форума

en: Products
ru: Товары

en: RSS Feed
ru: RSS-лента

en: Apply
ru: Применить

en: Offset
ru: Пропустить

en: Post date
ru: Дата публикации

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: View panes
ru: Представления-Фрагменты

en: Content pane
ru: Фрагмент панели

en: article
ru: статья

en: Kicker
ru: Подпись

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной
