NodeStream RSS (7.x-2.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (24 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Author
sv: Författare

en: Read more
sv: Läs mer

en: more
sv: mer

en: Article
sv: Artikel

en: Reset
sv: Återställ

en: All
sv: Alla

en: Desc
sv: Fallande

en: Order
sv: Ordning

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Topic
sv: Ämne

en: Products
sv: Varor

en: RSS Feed
sv: RSS-flöde

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: Headline
sv: Rubrik

en: Post date
sv: Datum för inlägg

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Content pane
sv: Innehållspanel

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud
