NodeStream RSS (7.x-2.0-alpha3) - en to eu translation catalogue (22 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Author
eu: Egilea

en: Read more
eu: Irakurri gehiago

en: more
eu: gehiago

en: Article
eu: Artikulua

en: Reset
eu: Garbitu

en: All
eu: Guztiak

en: Desc
eu: Beheraka

en: Order
eu: Ordena

en: Topic
eu: Gaia

en: RSS Feed
eu: RSS Jarioa

en: Translations
eu: Itzulpenak

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Post date
eu: Argitaratze data

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Content pane
eu: Eduki panela

en: Asc
eu: Goraka

en: node/[nid]
eu: nodoa/[nid]
