NodeStream RSS (7.x-2.0-alpha3) - en to hu translation catalogue (27 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Author
hu: Szerző

en: Read more
hu: Tovább

en: more
hu: tovább

en: Article
hu: Cikk

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: All
hu: Mind

en: Desc
hu: Csökk

en: Order
hu: Rendelés

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Topic
hu: Témakör

en: Products
hu: Termékek

en: RSS Feed
hu: RSS hírcsatorna

en: Translations
hu: Fordítások

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: Headline
hu: Címsor

en: Post date
hu: Beküldés dátuma

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: View panes
hu: Nézettáblák

en: Content pane
hu: Tartalomtábla

en: article
hu: cikk

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester
