NodeStream RSS (7.x-2.0-alpha3) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Read more
hy: Կարդալ ավելին

en: more
hy: ավելի

en: Article
hy: Հոդված

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Topic
hy: Թեմա
