NodeStream RSS (7.x-2.0-alpha3) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Author
is: Höfundur

en: Read more
is: Lesa meira

en: more
is: meira

en: Article
is: Grein

en: Reset
is: Endursetja

en: All
is: Allt

en: Order
is: Pöntun

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Topic
is: Umræðuefni

en: Products
is: Vörur

en: RSS Feed
is: RSS veita

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
