NodeStream RSS (7.x-2.0-alpha3) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Author
ne: लेखक

en: more
ne: धेरै

en: Article
ne: लेख

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: All
ne: सबै

en: Topic
ne: विषय
