NodeStream RSS (7.x-2.0-alpha3) - en to oc translation catalogue (21 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Author
oc: Autor

en: Read more
oc: Legir la seguida

en: more
oc: mai

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: All
oc: Tot

en: Order
oc: Òrdre

en: Sort by
oc: Triar per

en: Topic
oc: Subjècte

en: RSS Feed
oc: Flux RSS

en: Translations
oc: Traduccions

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Post date
oc: Data de publicacion

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: View panes
oc: Volets de vista

en: Content pane
oc: Volet de contengut

en: Master
oc: Maître
