NodeStream RSS (7.x-2.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (25 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Author
tr: Yazar

en: Read more
tr: Devamını oku

en: more
tr: daha fazla

en: Article
tr: Makale

en: Reset
tr: Sıfırla

en: All
tr: Tümü

en: Desc
tr: Azalan

en: Order
tr: Sıralama

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Topic
tr: Konu

en: Products
tr: Ürünler

en: RSS Feed
tr: RSS Beslemesi

en: Translations
tr: Çeviriler

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Post date
tr: Gönderi tarihi

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: View panes
tr: Panelleri gör

en: Content pane
tr: İçerik paneli

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)
