NodeStream RSS (7.x-2.0-beta1) - en to ar translation catalogue (22 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Author
ar: المؤلف

en: Read more
ar: اقرأ المزيد

en: more
ar: المزيد

en: Article
ar: مقال

en: Edit
ar: تحرير

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Name
ar: الاسم

en: All
ar: الكل

en: Desc
ar: تنازلي

en: Order
ar: الترتيب

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Topic
ar: المناقشة

en: Products
ar: المنتجات

en: RSS Feed
ar: تلقيمة RSS

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
