NodeStream RSS (7.x-2.0-beta1) - en to be translation catalogue (16 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Author
be: Аўтар

en: Read more
be: Чытаць далей

en: more
be: болей

en: Article
be: Артыкул

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: Name
be: Імя

en: All
be: Усе

en: Order
be: Парадак

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Topic
be: Тэма

en: Translations
be: Пераклады

en: Apply
be: Ужыць
