NodeStream RSS (7.x-2.0-beta1) - en to cy translation catalogue (20 entries)

en: Body
cy: Corff

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Author
cy: Awdur

en: Read more
cy: Darllen mwy

en: more
cy: mwy

en: Edit
cy: Golygu

en: Reset
cy: Ailosod

en: Name
cy: Enw

en: All
cy: I gyd

en: Order
cy: Trefn

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Topic
cy: Testun

en: Products
cy: Nwyddau

en: RSS Feed
cy: Porth RSS

en: Translations
cy: Cyfieithiadau

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Post date
cy: Dyddiad cofnod

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen
