NodeStream RSS (7.x-2.0-beta1) - en to fil translation catalogue (11 entries)

en: Body
fil: Nilalaman

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Author
fil: May akda

en: Read more
fil: Magbasa pa

en: more
fil: marami pa

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Name
fil: Pangalan

en: All
fil: Lahat

en: Topic
fil: Paksa
