NodeStream RSS (7.x-2.0-beta1) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Read more
ga: Léigh tuilleadh

en: more
ga: Tuilleadh

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Order
ga: Ordú

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
