NodeStream RSS (7.x-2.0-beta1) - en to gl translation catalogue (22 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Author
gl: Autor/a

en: Read more
gl: Ler máis

en: more
gl: máis

en: Article
gl: Artigo

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Name
gl: Nome

en: All
gl: Todo

en: Order
gl: Orde

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Topic
gl: Tema

en: Products
gl: Produtos

en: RSS Feed
gl: Orixe RSS

en: Translations
gl: Traduccións

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Post date
gl: Data de envio

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
