NodeStream RSS (7.x-2.0-beta1) - en to hi translation catalogue (18 entries)

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Author
hi: लेखक

en: Read more
hi: आगे पढ़ें

en: more
hi: और भी

en: Article
hi: लेख

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Name
hi: नाम

en: All
hi: सभी

en: Desc
hi: अवरोही

en: Order
hi: क्रम

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Topic
hi: विषय

en: Apply
hi: लागू करें

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-
